071/683-682
Сподели

Женски Комплет - Крем

Шифра: 001041

599 МКД

Состав: 95% полиестер 5% ликра.


Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи