Сподели

Комплет со едно копче (Темно зелено боја)

Шифра: 000167

1.499 МКД 1.999 МКД


  • 90% Котон 10% Ликра
  • Големина на примерок: 36 / S / 1
  • Димензии на моделот : Должина: 1,74, Биста: 88, Половина: 62, Колкови: 92 Висина


Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи