Сподели

Класични пантолони П05

Шифра: 000173

399 МКД 599 МКД

Состав: 80% Памук 20% полиестер
Должина:  87см
Производот на моделот е 36 / S.
Димензии на моделот : Висина: 1,74, биста: 89, половината: 59, колк: 93


Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи