Сподели

Долни тренерки ангел

Шифра: 000183

599 МКД 899 МКД

  • Тип на ткаенина:  80% Коттон 20% полиестер
  • Висок струк
  • Еластична половина
  • Со џебови
  • Флексибилен удобен калап
  • Должина: 94см
  • Големина на примерокот: 36 / S / 1
  • Модел Димензии: Должина: 1,74 , Биста: 89, половината: 59, колк: 9


Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи