Сподели

Женски панталони со дебел каиш - сива

Шифра: 000324

599 МКД

Состав: 40% памук 40% полиестер 20% акрилик.


Големина
Боја
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи