Сподели

Женски фармерки - Mom Jeans 2

Шифра: 000518

699 МКД

Состав: 96% коттон 4% ликра.


Големина
Боја
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи