071/683-682
Сподели

Женски пижами - Розе

Шифра: 000712

299 МКД 699 МКД

  • Тип на ткаенина: 100% памук
  • Димензии на моделот
  • Висина / Висина: 178
  • Биста / биста: 85
  • Половината / половината: 62
  • Басен / Колк: 93
  • Големина / големина: 36-40


Боја
Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи