071/683-682
Сподели

Јакна - 003

Шифра: 000765

1.199 МКД

Состав: 100% полиестер.


Боја
Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи