071/683-682
Сподели

Кожни панталони - Црно

Шифра: 000768

699 МКД

Состав: 95% коттон 5% ликра.


Боја
Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Бесплатна испорака на сите нивни производи. Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи