071/683-682
Сподели

Женска Блуза - Плава

Шифра: 000897

199 МКД 299 МКД

Состав: 90% коттон 10% ликра.


Боја
Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи