071/683-682
Сподели

Женски Долни Тренерки - Авокадо

Шифра: 000923

499 МКД

Состав: 90% коттон 10% ликра.


Големина
ДЕТАЛИ ЗА ИСПОРАКА

Време потребно за достава во 3-5 работни работни дена по процесирање на нарачката Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@mymoda.mk или на 071/683-682


Слични производи